הכירו את חבר ה-AB החדש והצעיר ב-ITCB נתנאל הרוש - TestIL Podcasts

פרק #1

הכירו את נתנאל הרוש


בפודקסט הראשון מבית ITCB אנו נכיר את נתנאל הרוש, החבר החדש בקבוצת ה-AB של עמותת ITCB.

נתנאל הינו בוגר קורס בדיקות אשר מצא את המשרה הראשונה שלו בחברת סטארטאפ אשר הינו עובד בה מזה שנה וחודשיים.

נתנאל מספר בראיון שלו על החוויות שהיו לו במהלך הלימודים, על האתגרים שלו כבודק יחיד בארגון, על הדרכים שלו להמשיך להתפתח מקצועית ועד כמה הוא אוהב את מקצוע הבדיקות.

נתנאל הינו החבר החדש בקבוצת המייעצים ו"המומחית" ABׂ (Advisory Board)  של העמותה לקידום והסמכת בודקי תוכנה בישראל ITCB. תחומי האחריות שנתנאל לקח על עצמו כחלק מהחברות שלו זה לעזור לקדם את המקצוע בישראל ברשתות החברתיות ולקדם את הפודקסט שלנו ולעשות סקירת סילבוסים.

קבוצת ה-AB הינה קבוצת מתנדבים המורכבת ממקצוענים, מנהלים, יועצים ובעלי חברות עם מטרה אחת משותפת,לקדם את מקצוע בדיקות התוכנה ואיכות התוכנה בישראל. הקבוצה אחראית בעיקר על ההגדרה וההוצאה לפועל של נושאים טכניים, ומקצועיים וקהילתיים. מקצועיים וטכניים, בכל הנוגע לכתיבת טכניים מקצועיים, מאמרים, מערכי לימוד, שאלות לבחינות ההסמכה הבינלאומית, השתלבות בקבוצות העבודה הבינלאומיות בהם נקבעים הסטנדרטים ומסגרות התכנים המקצועיים, סקירת חומרי הלימוד הבינלאומיים ואף בכתיבה של חלקים מהם, תרגום מערכי לימוד, מושגים ושאלות לבחינות ההסמכה לשפה העברית ועוד. קהילתיים, בכל הקשור לשיתופי תוכן ברשתות החברתיות, מיטאפים וובינרים, מתן מענה והנחיה למצטרפים חדשים ו/או ותיקים למקצוע בבלוגים ובפורומים השונים, שיפוט בתחרות הבדיקות הארצית, כתיבת מאמרים ופינות לחידוד המקצועיות והמקצוענות במגזין עולם הבדיקות, הקיום סדנאות להכנה לראיונות ולקבלה לעבודה וכו׳. בנוסף לכל אילו, חברי ה-AB יוזמים פעילויות נוספות למול הקהילה, וביניהם ערוץ הפודקסט הנוכחי. אם אתם רוצים לקחת חלק בהזדמנות הזו לתרום ולתת למען הקהילה ולחברים והחברות בה, ראו עצמכם מוזמנים ליצור קשר במייל [email protected] ולהגיש את מועמדותכם.

אם גם אתם מעוניינים להשתתף בפודקסטים, אנא צרו עימנו קשר במייל: [email protected]

קישור לדף הפודקסט הרישמי שלנו

לשמיעה ישירה: (26 דקות)

בספוטיפיי:  | באפל:

 

     בגוגל:  | באמזון: